Останні новини

Новина

ДІЙОВІ ОСОБИ ФАСТІВЩИНИ.

Балацький Дмитро Миколайович – командир відділення 30 державної пожежно-рятувальної частини (м. Фастів) старший прапорщик служби цивільного захисту.

 

      Згідно інформації наданої газеті від ДСНС, Дмитро Миколайович народився 26 травня 1977 року в м. Вінниця. В 1984 році пішов до ЗОШ № 2 м. Вінниця. В 1992 році вступив до Вінницького технікуму залізничного транспорту. В 1996 році був призваний до лав Збройних сил України.

 

        В вересні 1998 року почав працювати пожежним 3 самостійної державної пожежної частини м. Вінниця.  В 2002 році Дмитро Миколайович одружився, а в вересні 2004 року переїздить до м. Фастів та переведений пожежним до 5 самостійної державної пожежної частини м. Фастів.

 

       В жовтні 2012 року його було призначено на посаду командира відділення 30 державної пожежно рятувальної частини м. Фастів.  За словами його колег, пан Дмитро Балицький користується авторитетом серед підлеглих та керівництва, свій професійний обов’язок виконує з повною самовіддачею. Приймає активну участь в житті частини, а ще має «золоті руки». За активної участі Дмитра Миколайовича в частині проведено ремонтні роботи в службових приміщеннях. Серед захоплень – шахи, риболовля. Виховує доньку та сина.

 

  Знаймо і віримо в наших рятувальників.

 

P.S. Редакція газети "Слово Громади", перепрошує у пана Д.Балацького та його колег з фастівського віддвлення ДСНС за друкарську помилку у 18 випуску видання "Слово Громади" від 16 лютого 2018 року, зазначивши в назві матеріалу невідповідний до матеріалу про Д.Балацького, текст.

694
2018-02-16

Додати коментар