Останні новини

Новина

МІСТО ЛЕВА ВИЗНАЛИ МОЛОДІЖНОЮ СТОЛИЦЕЮ УКРАЇНИ У 2018 РОЦІ

Станом на 16 лютого завершився перший Національний конкурс «Молодіжна столиця України». Цього дня в Києві відбулась презентація учасників-фіналістів конкурсу, якими стали Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Львів, Рівне, Тернопіль, Харків.

 

    Представники цих міст презентували свої аргументи, чому їх міста можуть називатися молодіжною столицею України. Презентація проходила у креативному просторі "HUB 4.0". За результатами голосування журі, яке складалось з представників міжнародних організацій, молодіжною столицею 2018 року було обрано місто Львів.

 

     До основних переваг Львова, як міста-переможця у конкурсі, увійшли проведення у 2018 році Всеукраїнського молодіжного форуму, промоція міста на європейському рівні, підвищення іміджу та рівня довіри до міської влади, налагодження співпраці з містами-молодіжними столицями в Європі, стимулювання участі молоді в житті міста, проведення у партнерстві з UReport соціологічного дослідження присвяченого молоді.

 

    Присутній Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав учасників та переможців конкурсу: «Перемога Львова є заслуженою». В той же час, він відзначив усіх 55 учасників, представників великих міст та ОТГ, які надіслали свої заявки на участь і показали, що молодіжна політика в Україні твориться також і на місцевому рівні, не тільки на загальнонаціональному.

 

    В цілому, як визнають організатори, конкурс продемонстрував чимало цікавих кейсів активної роботи молоді в регіонах, проектів молодіжних організацій, прикладів спільної діяльності молоді і місцевої влади.

 

   Для довідки. Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. Починаючи з 2018-го, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто для проживання та розвитку молоді.

293
2018-02-17

Додати коментар