Останні новини

Новина

27 лютого Україною затверджено Конвенцію ООН про права дитини

Конвенція про права дитини отримала найбільш широке міжнародне визнання серед усіх документів з прав людини про це свідчить те що статті були підписані усіма країнами крім двох США та Сомалі.

 

    Конвенція була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 гору і набрала чинності у вересні 1990 року, в Україні вона була затверджена у 27 лютого 1991 р. Статті конвенції в якій викладені права кожної дитини до 18 років необхідно поважати і захищати.

 

      На жаль у світи досі існують такі моторошні речі як торгівля дітьми, дитяча проституції та порнографія, а також випадки участі дітей у збройних конфліктах. 

 

   Окрім того багато дітей у нашій країни позбавлені батьківської опіки і потребують допомоги, батьківського тепла. Тому держава та місцева влада повинна сприяти соціальній адаптації дітей сиріт наприклад завдяки сприянню відкриттю дитячих будинків сімейного типу.

 

     Наші міста мають бути безпечні для дітей, це є обов'язком та завданням міської влади. Відкриття сучасних майданчиків без сумніву гарна річ, але в першу чергу безпека садочків, шкіл, належне надання освітніх послуг, створення креативних дитячих просторів - ось що важливо на справді.

 

Фото: health.unian.ua

583
2018-02-27

Додати коментар