Останні новини

Новина

У Фастові планують відкрити міський притулок для собак

Міською радою Фастова було розглянуто можливість створення притулку для тварин на ділянці площею 55 соток, що розташована на вулиці А. Шептицького поряд із підприємством «Тесей».

 

        Безпритульні собаки збираючись у зграї можуть створювати певну небезпеку здоров'ю для громадян, за попередніми підрахунками у місті нараховується приблизно 500-600 тварин. На разі є сектор вилову тварин при комбінаті комунальних підприємств, головна задача якого – відлов та стерилізація бездоглядних собак. Але надалі псів, хоча й стерилізованих, відпускають знову ж таки на вулицю.

 

       За словами Наталії Кирсенко, головного спеціаліста з питань екології міськвиконкому, реалізувати його можливо лише за умов співпраці із громадськими організаціями відповідного спрямування та в рамках Програми врегулювання чисельності безпритульних тварин на території Фастова на 2011-2020 роки.

 

      В той же час, дана ініціатива знаходиться тільки на папері як заначалося вище для реалізації проекту потрібно цілий комплекс заходів таких як: залучення інвесторів, меценатів та громадські організації, розробка ескізних пропозицій та економічних розрахунків.

 

Фото: regionews.sumy.ua

505
2018-02-27

Додати коментар