Останні новини

Новина

Публічні звіти мерів українських міст: Що? Де? Коли?

За даними інтернет видання"Соцпортал", Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадський рух ЧЕСНО запускають всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю в прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

   Так, вже цієї п’ятниці, 23 березня, о 19:20 в ефірі філій Суспільного транслюватимуть перший випуск, присвячений звіту мерів і голів обласних державних адміністрацій за минулий рік. Упродовж 52 хвилин місцеві посадовці звітуватимуть про результати роботи за 2017 рік та відповідатимуть на запитання громадян і журналістів у прямому ефірі.

      Поставити своє запитання можна завчасно в соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_(прізвище посадовця) та протягом прямого ефіру за телефоном студії Суспільного у відповідному регіоні.

      У тих мерів і голів ОДА, які цього разу не змогли взяти участь у звітуванні, буде така можливість у грудні, а замість них цієї п’ятниці у декількох регіонах на запитання відповідатимуть їхні заступники, секретарі міськрад і голови ОТГ.

      Такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

березень — мери/голови ОДА (за минулий рік);

квітень — департаменти культури;

травень — організація оздоровлення дітей;

червень — ремонт доріг;

липень — голови ОТГ, мери малих міст;

серпень — реформа освіти;

вересень — медична реформа;

жовтень — початок опалювального сезону;

листопад — бюджети міст;

грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

 

За матеріалами: socportal.info

593
2018-03-21

Додати коментар