Останні новини

Новина

В уряді Гройсмана замислили створити міністерство у справах ветеранів АТО

Як стверджується в повідомленні прес-служби КМУ нове відомство буде засновано на базі Державної служби у справах ветеранів і учасників антитерористичної операції.

    Варто нагадати, що менш місяця назад, а саме 27го лютого 2018 року наш український параламент, 241 голосами народних депутатів України, 8го скликання підтримала законопроект про звернення до Уряду щодо створення Міністерства України у справах ветеранів - центрального органу виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики в сфері соціального захисту ветеранів війни.

      За словами урядовців, організаційно процес створення нового міністретсва може затягтись ще на повний місяць. В той же час очільник уряду, В. Гройсман вже заявив, що: "Уряд вважає своїм найважливішим соціальним обов'язком віддати належне подвигу людей, які відстоюють державний суверенітет і територіальну цілісність України".

     Функціонально нове міністерство стане центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію політики держави у сфері соціального захисту ветеранів та учасників бойових дій

 

       Фото: opk.com.ua

678
2018-03-23

Додати коментар