Останні новини

Новина

Першій заступниці міського голови Фастова - Олені Зиковій інкримінують корупційні зловживання

Згідно даних Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, знакова для фастівського політикуму публічна особа потрапила до реєстру через ряд корупційних зловживань

       Йде мова про першого заступника  міського голови Міста Фастів - Олену Борисівну Зикову.

    Згідно судового рішення № 63985581 від  11.01.2017 Олені Зиковій інкримінувалось порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а точніше  порушенн Кодексу України про адміністративні правопорушення:  Стаття 172-7. Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (в редакції Закону № 1700-VII від 14.10.2014) 

     За результатами  судового розгляду  на Зикову О.Б. було накладено штраф. Деталізуємо останнє для розуміння  широким загалом читача: "ч.1 ст.172-7 КУпАП притягнути до адміністративної відповідальності та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу, у розмірі двісті неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400,00 грн. ОСОБА_1 за ч.2 ст.172-7 КУпАП притягнути до адміністративної відповідальності та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу, у розмірі чотирьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 6800,00 грн. Відповідно до ст.36 КУпАП накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу, у розмірі чотирьохсот неоподаткованих мінімумів, що становить в сумі 6800,00 грн.".

     Залишається риторичним питанням, як, в історичному для Київщини та Україні місті, яке має великий людський потенціал, при владі залишаються при керівництві публічні персони, які вже мали гіркий досвід корупційної діяльності? Безперечно можна мати того чи іншого політичного покровителя, бути ближче до очільника міста, але інтереси громади має бути першочерговими. В той же час, якщо ми в Україні, і не лише в центрі, але й регіонах будуємо європейську країну, громадяни і влада, якої є носіями європейських демократичних цінностей, тоді місцева влада не є і не має бути "комфортним місцем" перебуванням для людей, що нею систематично зловживає.

 

     За даними: corrupt.informjust.ua

 

15279
2018-03-26

Додати коментар