Останні новини

Новина

Україна відзначає - День Національної Гвардії України

18-го березня 2015-го року, ураховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку, Президентом України був підписаний Указ № 148/2015, в якому День Національної гвардії України

         Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверенітет. Загальна чисельність Нацгвардії не перевищує 60 тисяч військовослужбовців

       Україна - це унітарна держава і це вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив - запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея. І на захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства - Національна гвардія України.

    Нацгвардійців вже привітали Президент, Прем’єр-міністр, Міністр оборони. Останній до слова, підкреслив, що Національна гвардія України була, є і буде однією з основних інституцій забезпечення національної безпеки держави. С. Полторак відзначив, що за ці роки помітно зріс професіоналізм нацгвардійців, а здобутий під час виконання бойових завдань досвід дає упевненість, що національні гвардійці із честю вистояти і переможуть у жорстокому та безкомпромісному протистоянні із загарбником і його найманцями.

        Видання "Слово Громади" вітає нацгвардійців та їх родини! Висловлюємо подяку та шануємо чоловіків та жінок які мужньо стоять на сторожі нашої любої держави. Здоров'я, стійкості та успіхів у професійній діяльності!

353
2018-03-26

Додати коментар