Останні новини

Новина

Благодійна організація Фонд СВАРОГ - переможець конкурсу Благодійна Київщина - 2017

20 березня 2018 року вперше пройшов регіональний конкурс - Благодійна Київщина. Загалом церемонія нагородження відбулася в приміщенні столичного концерт-холу Оазис ТРЦ Ультрамарин.

    Видання "Слово Громади" продовжує слідкувати за  впровадженнням різноманітних благодійних інціатив, і не лише в Україні, але й в окремих регіонах, зокрема Київщини.

         Так, одна з благогійних оргінзацій, з якою "Слово Громади",  тривалий час інформаційно підтримує є благодійна організація "ФОНД "СВАРОГ".  Показово, що в рамках проведення конкурсу "Благодійна Київщина", саме  практична реалізаціія благодінйих акцій та ініціатив фонду "СВАРОГ" визнанана  у номінації "РЕГІОНАЛЬНА БЛАГОДІЙНІСТЬ".

          За словами  представника, волонтера благодійної організації "ФОНД "СВАРОГ" - Сергія Трояна: "Приємною новиною для всієї волонтерської спільноти фонду стало те, що саме БО "Фонд "Сварог" здобув перемогу і перше місце у номінації найкраща регіональна благодійна організація Київщини. Це черговий раз підтверджує, що те, що ми робимо є важливим для Київщини, і високо оцінилося організаційним комітетом національного конкурсу "Благодійна Україна", а ми в свою чергу будемо надалі підтримувати горде звання найкращої регіональної благодійної організації Київщини".

     Нагороду волонтери "Фонду "СВАРОГ" отримали  від голови оргкомітету Національного конкурсу "Благодійна Україна" - Олександра Максимчука та голови оргкомітету регіонального конкурсу "Благодійна Київщина" Дмитра Костирка. До слова останнього, як і його дружину,  головою Національного конкурсу "Благодійна Україна"  було відмічено їх внесок за прекрасну організацію конкурсу та церемонії нагородження.

        Для довідки варто наголосити, що конкурс «Благодійна Україна — 2017» розпочався ще у листопаді 2017 року. Збір заявок тривав до 19 лютого 2018 року. На адресу оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017» надійшло 1054 заявки, що на 310 заявок більше ніж на попередній конкурс.

          Метою конкурсу є розвиток соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, розширення можливостей для їхнього діалогу.

         Завданнями ж конкурсу є популяризація благодійництва у його різноманітних формах, як прикладу роботи з громадою і шляху вирішення суспільних проблем;
відзначення найкращих благодійників і благодійних проектів та акцій реалізованих в Україні протягом поточного року; інформування суспільства про найкращі практики благодійної діяльності, популяризація та заохочення до благодійності.

          Видання "Слово Громади" долучається до багаточисленних привітань  благодійників з "Фонду "СВАРОГ" з отриманням заслуженої перемоги і зиче примноження можливостей  для розширення і популяризації благодійності серед всіх громад Київщини.

355
2018-03-27

Додати коментар