Останні новини

Новина

Понад 675 тисяч українців продовжують чекати на отримання закордонного паспорту

Не зважаючи на те, що на поліграфічному комбінаті, де виготовляють закордонні паспорти, встановили ще одну друкарську лінію, в той же час задовольнити всі заявки не вдається.

   За повідомленням ДМС (Деміграфічної Служби України) у міграційних структурах України понад 675 тисяч звернень від громадян України на отриманням закордонного паспорту залишається без відповіді.

     В той же час, лише за три місяці нинішнього року була випущено 1 мільйон 400 тисяч документів, а загалом за минулий рік – 3 мільйони 172 тисячі 698. Позаторік дана цифра становила півтора мільйона примірників закордонного документа.

      Варто не забувати, що ...

     Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в Україні необхідно подати заяву до будь-якого підрозділу ДМС, що має можливість оформлення закордонного паспорту. Для візиту до підрозділу можна заздалегідь записатись через iGov або звернутися особисто.

  Ви також можете подати заяву на оформлення закордонного паспорту, звернувшись у підрозділ ДМС особисто. Для цього потрібно принести з собою необхідні документи та квитанції про сплату. Заяви в такому разі ви зможете заповнити на місці.

      Реквізити для сплати можна отримати у підрозділі ДМС або на сайті ДМСУ.

 

Фото: owcostavia.com.ua

601
2018-04-02

Додати коментар