Останні новини

Новина

Юрій Шараєвський - Влада міста на чолі із мером не поспішає вирішувати питання утилізації сміття.

Видання Слово Громади у співпраці з газетою Позиція, продовжує цикл публікації текстів на актуальні для міста Фастова та його жителів теми. Цього разу у фокусі екологічні виклики перед містом і манера місцевої влади реагування на них.

      Про питання утилізації сміття  у Фастові

     На думку Ю.Шараєвського, полігон і все навколо нього - то наслідок. Головне – ставлення до людей, і насамперед до простих виконавців. Він звертає увагу на те, як екіпірована комунальна служба ККП. Це сором, адже серед інструментів роботи: віник, граблі і ряднина.

     Шараєвський акцентує увагу і на тому епізоді, що 2017 року влада проклала на місцевий полігон силову електролінію. І заявляла, що ніби хоче встановлювати лінію по сортуванню сміття. Ритоичним питанням лишається  результативність цієї ініціативи.

      Про організаціні недоліки у роботі комбінатіу комунальних підприємств 

      Чи не найпомітнішим недоліком в роботі КПП є відсутність повноцінного катафалку для здійснення ритуальних послуг. Хоч з одного боку у  Фастові є аж п’ять катафалків, проте з іншого боку всі вони  приватні. У комбінаті ж немає жодного, наголошує Ю. Шараєвський.

      Про  підприємство "Еко-Втор" 

      За словами, Ю. Шараєвського: "Ми бачили по Інтернету, як забетоновували люк, через який зливались відходи у водойму. Бачили, як закривався «крематорій» – піч, де спалювались відходи з усього світу. Це теж добре. Але виникає одне питання – хто завів завод у Фастів? Чому відразу не вивчили можливі екологічні впливи на навколишнє середовище? Кому це було вигідно? І знову ниточка веде нагору, на владний олімп. Сам мер того зробити не міг. Тут діяла, певно, тісна співпраця пана Нетяжука із депутатською більшістю, яка була на той час".

      Про  створення на базі Фастова об’єднаної територіальної громади

      Кожні вибори - то можливість змінити владу на кращу, обрати тих, хто хоче працювати для людей і з людьми. Це однозначно. Відповідно, обираючи нового мера і  депутатів,  на його думку варто не зважати ні на їхні посади, ні на  грошові подачки. Бо дорогу ціну можемо заплатити.

 

        За матерілами видання "Позиція" (головний редактор - А. Корчак)

525
2018-04-04

Додати коментар