Останні новини

Новина

Кличко призначив премії для киян, що самостійно виховують дітей

Як повідомляє видання - Хрещатик, Київський міський голова призначив премії одиноким батькам та матерям, які самі виховують дітей.

   Зазначається, що згідно міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2016-2018 роки», Київський міський голова Віталій Кличко своїм розпорядженням призначив премію 10 одиноким батькам та 10 одиноким матерям, які самі виховують дітей.

   Відповідно до розпорядження, кожен із них у 2018 році отримає по 2 тисячі гривень.

   В той же час, службі у справах дітей та сім‘ї київський мер доручив забезпечити виплату премій у межах бюджетних призначень у галузі «Надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді іншими закладами соціального обслуговування та реалізація інших заходів молодіжної політики» на 2018 рік.

    Маємо надію, що і уФастові, місцеві депутати, очільник міста Михайло Нетяжук теж будуть більш громадо орієнтовними і наряду із вже передбаченими видатками на молодіжну та соціальну політику, не забували про захист соціального незахищених мешканців громади. Зокрема йде мова про оперативне передбачення значної сумми для лікування маленької 5ти місячної фастівчанки Олександри Волкової, яка потребує операції з пересадки печінки черех хворобу - біліарну атрезію. 

 

Фото: glavcom.ua

637
2018-04-12

Додати коментар