Останні новини

Новина

Екологія, захист чорнобильців - якими ще питаннями буде занепокоєна Верховна Рада України 17 квітня

У вівторок, 17 квітня, депутати мають намір розглянути блок питань ядерної політики та ядерної безпеки в першому читанні, а також ряд законопроектів про екологічну політику

   В цей день парламент запланував розглянути ряд законодавчих ініціатив щодо соцзахисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; затвердження глави і складу Нацкомісії з радіаційного захисту населення України.

    Кілька законопроектів присвячені ЗМІ - про протидію ворожої пропаганди, а також про висвітлення діяльності органів виконавчої влади, інших державних органів.

    Планують народні депутати приділити увагу і питанню поводження з відходами - в плані роботи законопроекти про використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії; оподаткування розміщення побутових відходів та про використання деяких видів екологічного податку.

   Депутати ВРУ отримають можливість запланувати парламентські слухання на тему «Стан реалізації основ антикорупційної політики в Україні» і «Про Рахункову комісії Верховної Ради України восьмого скликання».

   Для довідки, в цей день депутатська фракція «Опозиційний блок» проводить засідання Соціальної Ради України на тему «Соціальний захист громадян, які стали на захист країни, виконуючи свій обов’язок перед державою» (вул. Грушевського, 5, конференц-зал). До участі в заході запрошені народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, депутати місцевих рад усіх рівнів, лідери громадських організацій, експерти та ЗМІ.

    Не менш цікавою для журналістів, експертів і громян стане  можливість відвідати і постаивти своє  питання щодо протидії корупційним зловживанням з боку високопосадовців під ча с особистого прийому громадян України першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Савчуком Ю.П.  Тож, якщо ви маєте питання, які стосуються : 

-  формування та реалізація антикорупційної політики;

-  проведення антикорупційної експертизи законопроектів, поданих суб’єктами права законодавчої ініціативи;

-  запобігання та протидія корупції;

-  запобігання корупції в діяльності юридичних осіб;

-  запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

-  правила етичної поведінки на публічній службі;

-  фінансовий контроль стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування;

-  відповідальність за вчинення корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією;

-  правове регулювання діяльності Національного антикорупційного бюро;

-  правове регулювання діяльності Національного агентства з питань протидії корупції;

-  діяльність інших правоохоронних і державних органів в частині їх повноважень у сфері запобігання та протидії корупції;

-  державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції.

    Попередній запис громадян на особистий прийом проводиться працівниками Відділу з питань звернень громадян спільно з працівниками секретаріату Комітету у день прийому з 8-ої до 13-ої години. за наступними контакатми. 

Фото: nbuviap.gov.ua

764
2018-04-17

Додати коментар