Останні новини

Новина

В Києві планують обговорити якість українських реформ

Так, 17 квітня відома найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України - Реанімаційний Пакет Реформ, організовує суспільно-політичний форум “Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду” за участю можновладців та експертного середовища.

   За словами організаторів, рубікон 15 квітня 2018 року є тією межою , коли виповнюється два роки роботи оновленого складу Кабінету Міністрів. Фактично – це екватор роботи цього Уряду. Цей проміжок часу вже дає можливість оцінити результати роботи урядовців, проаналізувати напрямки діяльності Кабміну та наголосити на пріоритетних змінах та завданнях, яких вимагає українське суспільство на найближчий рік, щоб здобутки попереднього періоду не були марними.

    Мета заходу - коротко підбити підсумки двох років діяльності Уряду та обговорити конкретні плани дій щодо чотирьох пріоритетних реформ: економіка, агросектор, охорона здоров’я та освіта, на наступний рік роботи Кабміну та залучення до цього процесу громадськості.

    До участі в обгорврення динаміки, якості і необіхідності надолужувати в просуванні реформ  в України запрошена поважна аудиторія з вітчизняних високопосадовців та експертів. Зокрема очікується, що : 

     По-перше, Прем’єр-міністр України, Володимир Гройсман та співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ - Тарас Шевченко будуть дискутувати про виклики в роботі уряду за останні два роки.

    По-другеперший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України - Максим Мартинюк та експерт групи Економічний розвиток Реанімаційного Пакету Реформ, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій -  Ігор Бураковськийпіднімуть питання то кого ж підтримує Уряд - фермера чи Агрохолдинги .

    По-третєУляна Супрун, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я та Андрій Скіпальський, член Ради Реанімаційного Пакету Реформ,голова правління Центру громадянського представництва «Життя», піднимуть не менш громадсько резонансне питання: викликів для реалізації медичної реформи в Україні.

       І на останок, Лілія Гриневич, міністр освіти і науки та Іван Примаченко, експерт групи реформа освіти та науки, Реанімаційного Пакету Реформ, співзасновник масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» зфокусуються на обгооврені теми «Нова українська школа: якою вона буде з 1 вересня».

Якщо вам цікава тема реформ в Україні, запрошуємо на професіне обговорення .

Додаткову інформацію можна дізнатись за номерами:

  • Андрій Гевко, керівник адвокаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ, 063 617 96 87;
  • Ірина Соломкокерівник комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ, 095 646 7173;
  • Інна Неродик менеджер з комунікацій 096 119 73 37.


  Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням http://bit.ly/2IKBlKH

        Всі, хто не зможе потрапити на форум, матимуть можливість дивитися трансляцію наживо на сторінці Реанімаційний Пакет Реформ - РПР у Facebook

555
2018-04-16

Додати коментар