Останні новини

Новина

Молодіжний Б.У.М. на Київщині

З 2 по 4 травня 2018 року в Пущі-Водиці на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» відбувся Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй». Київщину на Саміті представляли члени керівного складу обласної ради дітей Київщини та переможці конкурсного відбору Української академії лідерства у складі 38 осіб та 3 керівників делегації.

   Як повідомляє Київська обласна державна адміністрація, у відкритті взяли участь Міністр молоді та спорту України – Ігор Жданов, голова Київської обласної державної адміністрації – Олександр Горган, директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові – Сюзан Фрітц, Уповноважений Президента України з прав дитини – Микола Кулеба.

   Серед організаторів: Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України,  а також Українська Академія Лідерства у партнерстві з Київською обласною державною адміністрацією. Суттєву організаційну підтримку було надано з боку  програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

     Якщо описати захід в загальному, він складався з трьох блоків: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких для  молоді  були проведені лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.

     Цінність даного публічного заходу - Саміту, що він надав можливість учасникам не лише здобути нові знання, теоретичну базу але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших областей і разом творити зміни як на місцевому, так і на національному рівнях.

319
2018-05-08

Додати коментар