Останні новини

Новина

На Фастівщині оголошено конкурс "Краєвидами Фастівського району"

Як наголошується в розпорядженні Фастівської районної державної адміністрації (Київська область), з 1 - 20 травня на Фастівщині відбуватиметься фотоконкурс

   Головною  метою конкурсу, як наголошуються організатори є прагнення визначити  фотороботи, які будуть використані для оформлення офіційного сайту Фастівської районної державної адміністрації та Фастівської районної ради. 

      Вельми цікаво, що учасником даної фотоініціативи може бути кожен українець, навіть, якщо він не проживає на Фастівщині. Вікові обмеження відстуні.

  Загальна назва конкурсу фоторобіт визначили як  «Краєвиди Фастівського району». Органаізатори також зазначють, що фотоконкурс переслідує творчі та соціально-культурні цілі і не являється комерційним заходом.

     Важливим є деталі конкурсу. Так початком проведення конкурсу є 1 травня 2018 року. А от кінцевий термін подання фотографій та Анкет учасників: 20 травня 2018 року.  Підсумок  результатів конкурсу буде оголошено до 25 травня 2018 року. А також: 1) конкурсні роботи потрібно надавати в електронному вигляді; 2) фотороботи та заповнені анкети направляти  до відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Фастівської райдержадміністрації  e-mail: orgfrda@i.ua ; 3) кожен учасник може надати не більше трьох фотографічних робіт ; 4) на фотоконкурс не приймаються роботи, які були отримані з інтернет-ресурсів, містять елементи насильства, політики, терору, алкоголю, тютюну, расової, національної, етнічної чи релігійної дискримінації.

1067
2018-05-08

Додати коментар

Имя: Юрій
Текст: Доброго дня. Я - відеооператор ГО "Нове місто ЗМІ". (nove-misto.at.ua). Пропоную вам вийти на дещо інший формат Фастівщини в якому зняти видатні місця та краєвиди нашого краю на відео. Практично зробити ІСТОРІЮ у відеоальманахах, а не у фото, так як відеоматеріал більш інформативний. Під цей проект добре було б отримати Гранд і в майбутньому більш розширити цей проект. Я вже пропонував директору Фастівського музею на колесах пану Едуарду Мондзелевському. Маю багаторічний досвід відеозйомки та монтажу. Це - моя багаторічна мрія увіковічнити Фастів та Фастівщину.