Останні новини

Новина

Робінгуди Біличанського лісу

За даними прес-служби прокуратури Київської області було встановлено, що в 2008 році і протягом останніх років Коцюбинська селищна рада приймала рішення, на підставі яких громадяни незаконно отримали у власність лісові землі Біличанського лісу.

 Відзначимо, що  зазначеними рішеннями селищна рада роздала громадянам землі лісового фонду для будівництва і обслуговування житлових будинків, вийшовши за межі своїх повноважень щодо вилучення та зміни цільового призначення цих земель, оскільки дане питання відноситься виключно до компетенції Кабінету Міністрів.

Прокуратурою Київщини зауважується, що: «Протягом 2018 року задоволено 42 позови про повернення державі з незаконного володіння громадян майже 6 га земель загальною вартістю понад 40 млн грн».

За словами політичного оглядача "Слово Громади"  Дмитра Гаврилюка: " Перебільшення своїх повноважень органами місцевого самоврдування,  а не лише на рівні урядових міністерств та інших державних установ і посадових осбі вже  стали недроякісною традицією, яка і уможливлює корупцію не лише в центрі, а й на місцях. Безперечно, з цим явищем потрібно боротись в тому числі через моніторинг рішень місцевих рад. Не дивлячись, що децентралізація надає автономію у розпорядженні власних ресурсів місцевою громадою, але децентралізація не звільняє від юридичної відповідальності за можливе порушення чинного законодавства обраними громадою вископосадовців" - резюмумава експерт.

Фото: "День".

597
2018-05-29

Додати коментар