Останні новини

Новина

У Фастові триває судовий процес щодо оскарження результатів конкурсу з призначення на посаду в освітній заклад

Як наголошує видання Слово Громади, у Фастові, що на Київщині триває судовий процес, щодо оскарження результатів конкурсу з приводу призначення керівника центру патріотичного виховання при місцевій школі.

Так, у фокусі судового розгляду - визначення не законності відмови у призначенні на посаду директора Центру військово-патріотичного виховання "ГАРТ" загально-світньої школи №7 у Фастові , а потім і не справедливими результатами конкурсу на заміщення цієї ж посади.

Головним фігурантом (позивачем) в даному судовому процесі виступає Світлана Григораш, заступник директора Центру військово-патріотичного виховання "ГАРТ" при ЗОШ №7.

За її словами,  вона має незгоду з результатами конкурсного відбору, особливостях його проведення і звуження її можливостей на рівних умовах представити свою кандидатуру, а також залучити представників школи та батьківського комітету до процесу відбору керівника на посаду очільника центру патріотиичного виховання у 7 фастівській школі.

На разі, фастівська феміда лишила результати конкурсу без змін, тож Світлана Григораш, за її особистим настроєм налаштована подавати судову апеляцію. Чи стане Феміда на бік прав людини чи приватним інтересам, що знаходяться в полі зору фастівської влади, будемо знати вже в найближчий час.

Тим часом, пропонуємо кожному зробити власні висновки, враховуючи аргументи сторін позивача і відповідача. Деталі у сюжеті.

2783
2018-06-06

Додати коментар

Имя: Дейнега Наталья
Текст: Кому мишает Светлана Александровна в этом Фастове кто метит на её место . Она самая честная женьщина справедливая .Что в этом Фастове происходит что за мер ,куда он смотрит .Светлана Александровна в вашей школе учились трое моих детей , низкий Вам поклон и большое спасибо за то что воспитали и научили писать читать и за ваше просто доброе сердечко . А также Оксане Витальевне низкий поклон. Дай Бог вам всем учителям школы -7 здоровья и терпения в вашей рабботе.