Останні новини

Новина

В Україні на законодавчому рівні буде посилена відповідальність проти педофілії

Два тижні тому назад група народних депутатів внесла законопроект, що значно посилює правову відповідальність за розбещення неповнолітніх

У всьому цивілізованому світі, в тому числі Україні посилюється правова відповідальність проти злочинів педофілійного характеру. Так, в березні український парламент - Верховна Рада України ухвалила в цілому закон про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації.

Тим не менше на цьому народні депутати не зупинились. Зокрема в День національної поліції у ВРУ було зареєстровано  законопреокт щодо впровадження Єдиного реєстру засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканості малолітніх".

Насправді статистика в Україні досить не втішна. В нашій країні лише за минулий 2017 рік було зафіксовано 50 випадків статевих зносин з особами, які не досягли статевої зрілості. Крім того, було 285 випадків розбещення неповнолітніх, і ця цифра істотно зросла з 2014 року. Значно збільшилась і кількість насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім способом.

Водночас, законопроект передбачає створення в Міністерстві внутрішніх справ Єдиного реєстру засуджених за педофілію. До реєстру будуть внесені ім'я та прізвище засудженого, його адреса, дата народження, інформація про злочин і про відбуття за нього покарання та інформація про застосування до нього хімічної кастрації (або ухиленні від неї). Такі реєстри є в США, Польщі, Канаді, Франції та Британії.

Крім того, в новому документі передбачає збільшення максимального терміну покарання за педофілію: з 15 до 20 років або довічне ув'язнення.

713
2018-07-18

Додати коментар