Останні новини

Новина

Страшна пожежа у Фастові. Постраждалі діти та врятований чоловік

За матеріалами наданими Фастівським РС ГУ ДСНС у Київській області 2 серпня о 13:05 до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в місті Фастів на вул. Козацької слави.

 

Наголошується, що на місце виклику терміново направлено два відділення ДПРЧ-30 м. Фастів. особливістю місця розповсюдження було те, що будинок розділений на дві половини. В одній проживає родина з трьома дітками, в іншій – лежачий тяжкохворий паралізований чоловік, який не може самостійно рухатись.

 

За даними рятівників саме загорання виникло в приміщенні де знаходилось троє діточок 2011, 2013 та 2016 років народження. Останні, самостійно вибігли на двір, але при цьому надихались чадного газу і потребували надання невідкладної медичної допомоги. В той же час, рятувальники загасили вогонь і винесли на свіже повітря хворого чоловіка, що перебував в задимленій кімнаті.

 

Фактично до початку другої половини доби пожежу було локалізовано   повністю ліквідовано. Загалом для гасіння пожежі було задіяно 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

 

Дітей з отруєнням чадним газом госпіталізовано каретою швидкої допомоги до Фастівської ЦРЛ.

797
2018-08-03

Додати коментар