Останні новини

Новина

Уродженець Київщини Степан Лилик став бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби

Про це повідомляє Слово Громади з посиланням на прес-службу управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації.

Наголошується, що 5 липня  на континентальної першості з трьох стилів боротьби, що стартував в італійському Римі, Степан Лилик став бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів у ваговій категорії 70 кг.

Для довідки, Степан Лилик є вихованцем відділення боротьби Броварського вищого училища фізичної культури успішно виступив під керівництвом наставників Сергія Губринюка та Михайла Кушніра.

В той же час, крім перемоги С.Лилика, Київщині варто пишатись й іншими спортивними здобутками спортсменів регіону. Зокрема, до досягнень Київщини, варто віднести - одну золоту та дві бронзові медалі.

Так, у категорії "Жіноча боротьба", Аліна Акобія завоювала бронзу (57 кг). Решта медалей були завойовані в категорії "Греко-римська боротьба". Олександр Ррушин - золото (63 кг) та Віталій Андрійович - бронза (82 кг)