Останні новини

Новина

Захистити право фастівчан на чесну роботу

Саме таку мету перед собою поставили місцеві громадські активісти за підтримки партійного активу політичної партії - За життя, до яких звернулись фастівські підприємці, які вже не один рік не мають впевненості чи місцева влада не закриє - Вечірній ринок.

 

Про це інформує у своєму сюжеті телеканал "112.Україна".  Зокрема наголошується, що працівники місцевого "Вечірнього ринку", а це приблизно 200 приватних підприємців, на початку цього тижня, через загрозу закриття владою ринку, організували мітинг. Головна мета мітингу, за словами самих підприємців, це захист власного права на підприємницьку діяльність, вимога до влади - не зносити ринок і недопустити будівництво великого гіпермаркету, розмови про який ширяться Фастовом вже не один місяць.

 

Підприємець Юрій Плєшаков зауважує, що підприємці мають непевність чи найближчим часом влада не введе в дію нові правила оренди, що будуть "не підйомними" для них. В той же час, варто наголосити, що всі торгівельні конструкції та перекриття, свого часу були побудовані самими підприємцями.

Тим не менше, підприємці зажадали чесної відповіді від місцевої влади, яка  б могла розставити всі крапки над "і". Проте, коли підприємці завітали до діючого мера Фастова - Михайла Нетяжука, останній вказав, що всі суперечності мають вирішуватись в діалозі між підпрємцями та адміністрацією ринку.

За словами очільника фастівської районної організації політичної партії "За життя" Олександра Замули: "Цей діалог міг стати ефективними лише за умови, якщо адміністрація ринку, за підтримки місцевої влади, схвалила пропозицію підприємців "Вечірнього ринку" про сучасну реконструкцію ринку". Політик О. Замула деталізує, що є два загально відомі варіанти реконструкції "Вечірнього ринку": Перше. Це сучасний критий ринок, із розділеною зоною торгівлі. Сучасна лабораторія. Дотримання всіх санітарних вимог. Майже 200 сімей здійснюють свою діяльність. Підприємці сплачують податок та наповнюють бюджет міста. Друге. Це сучасний торгівельний комплекс, в якому розташовуватиметься супермаркет "низьких цін АТБ". Податок від здійснення діяльності супермаркету не йде у бюджет Фастова, а йде у бюджет міста Дніпро - за юридичною адресою. Де і як будуть розміщені підприємці не відомо. Ділянка, яка знаходиться в оренді, за видом діяльності не передбачає капітального будівництва. Тож на яких умовах може бути зведено комплекс, поки що не відомо".

 

О. Замула зауважує, що наразі актуальною є  єдина пропозиція - це мирна угода, яка дозволить усім сторонам конфлікту вийти на конструктив, зробити реконструкцію, зберегти робочі місця людей. Проте, що ми маємо на сьогодні? - Влада Фастова регулярно "натравлює" перевірки на "Вечірній ринок". Це справжній тиск на підприємців, які наповнюють бюджет!

 

Маємо надію, що влада міста Фастів та адміністрація ринку сприятимуть праву громадян на підприємницьку діяльність, а не заважатиме.

774
2018-08-10

Додати коментар