Останні новини

Новина

Українській столиці подаровано пам'ятник філософу Конфуцію

За даними ресурс OPENKYIV, урочисте відкриття пам'ятника, відбулося 31 серпня за участі ректора університету "Київський Політехнічний Інститут, Михайла Згуровського, а також посла Китайської Народної Республіки- Ду Вея.


Наголошується, що своєрідний "філософський подарунок" у вигляді бронзового пам'ятника Конфуція був вручений з нагоди відзначення тривалого співробітництва Китайської народної республіки та України. Як запевняли під час урочистого відкриття китайські посли, подібний жест символізує дань поваги до всіх цінних кадрів-випускникам, які працюють по всьому світу.


Варто зауважити, що сам пам'ятник також знаменує початок міцної і продуктивної співпраці двох держав. Авторами ж  даного творіння виступили відомі вітчизняні скульптори, Микола Зноба та Вероніка Дірова.

 

Як вже зазначалось місце розташування пам'ятної скульптури став парк столичного політехнологічного університету. Власне сам навчальний заклад, КПІ давно славиться своїм теплим ставленням до студентів з інших країн, в його стінах також навчалися тисячі студентів прибули з Китаю.

 

Чим можуть стати цікавими українськими політиками афоризми  Конфуція?

 

Конфуцій говорив, що: "У країні, де є порядок, будь сміливий і в діях, і в промовах. У країні, де немає порядку, будь сміливий в діях, але обачний в промовах". Як демонструє українська політична практика, політичні еліти не часто намагаються узгоджувати свої обіцянки із реальними справами.

Іншими акутальним афоризмом для української політчинрої реальності може стати і теза філософа про те, що "Посилати людей на війну ненавченими - означає зраджувати їх". В цьому контектсті хочеться вірити, що державні мужі, які розуміють, що відкидати ескалацію військових дій на сході України не потрібно, вже сьогодні потрібно інвестувати в підвищення боєздатності України, її війська.

794
2018-09-04

Додати коментар