Останні новини

Новина

ЗА ВОДУ ФАСТІВЧАНИ СПЛАЧУЮТЬ МАЙЖЕ ВДВІЧІ БІЛЬШЕ НІЖ КИЯНИ.

На додачу, виконавчий комітет планує чергове підвищення тарифів! В той же час, громадська організація «Платформа розбудови громад», проаналізувала тарифи за водопостачання та водовідведення по Київський області.

 

Загалом, якщо акцентувати увагу на тарифі за централізоване водопостачання та водовідведення по Київській області (загальна вартість з ПДВ), тоді, варто проафішувати, що фастівський тариф (КП "Фастівводоканал" - 30.21 грн.)    є одним із найвищих в області, після тарифу КП "Володарка" у 39.61 грн. та КП "Кагарликводоканал" у  36.48 грн. Найменше, у   ПАТ "Київводоканал" - 14.18 грн.

 

За словами керівника ГО «Всеукраїнське об’єднання громадського контролю і управління» - Віталія Сайченко: «Сьогодні Фастів займає 4 місце серед найдорожчих міст по ціні за водопостачання та водовідведення. Однак, виконавчий комітет планує чергове підвищення тарифів. Здавалось би, що враховуючи ту кількість грошей яку виділяє міська рада на КП «Фастівводоканал», у місті вже мала би бути проведена комплексна модернізація водопостачання та водовідведення, проте, днями відбувся черговий прорив води, а саме на центральному водогоні по вул. Свято-Покровська, в наслідок чого водопостачання перервалось.

 

Лише за 2017 рік виконавчим комітетом, під керівництвом міського голови, було виділено 1 млн. 376 тис. грн. на інвестиційну програму водопостачання та водовідведення, проте ніякого звіту про використання такої великої суми не опубліковано. Зате вже прийнята інвестиційна програма у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік у сумі – 1 млн. 480 тис. грн. Загалом, за 2017 рік, статутний капітал комунального підприємства «Фастівводоканал» було збільшено з 11 млн. 181 тис. до 16 млн. 641 тис. тобто, більш ніж на 4 млн. грн. Фастівчани мали би бачити від міської влади ефективний менеджмент управління, натомість спостерігають сумну тенденцію, яка виражена у черговому відключенні води, відсутності прозорості управління комунальним майном та відсутності звітів використання бюджетних коштів перед громадою». - резюмував В. Сайченко.

 

Якщо Ви стали свідком порушення або готові долучитися до громадського контролю влади,
звертайтесь за гарячою лінією +380687164527, Віталій Сайченко.

612
2018-02-01

Додати коментар