Останні новини

Новина

Муніципальна соціальна мережа «Спільно»

24 жовтня пройшла презентація нової Інтернет-платформи для діалогу та консультацій між державною адміністрацією та громадянським суспільством (Муніципальна соціальна мережа «Спільно»).

 

Організатором виступив Департамент суспільних комунікацій КМДА та співорганізатор ГО «Укрмедіа».

Учасники презентації: Марина Хонда (директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА, модератор)Олег Чеславський (голова ГО «Укрмедіа», модератор)Олександр Деніс (заступник директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА), Наталія Петрова (начальник відділу комунікацій з громадськістю Департаменту суспільних комунікацій КМДА)Олексій Коваленко (голова Громадської організації «Форум розвитку громадянського суспільства», лідер Київської громадської платформи НУО)Сергій Карелін (координатор компоненту «Національна політика» програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), Вікторія Подгорна (провідний координатор та засновник Смарт сіті лабораторії та Платформи міських інновацій), Олеся Архипська (менеджерка проектів урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції»), Віталій Якушев (операційний директор консалтингової компанії у сфері кібербезпеки «10Guards»).

 

Олег Чеславський основною проблемою на сьогодні вважає погано побудовану систему взаєморозуміння в суспільстві. Основною метою створення цієї платформи є пошук існуючих громадян активістів, які мають бажання змінити нашу країну та зробити її краще. На базі Платформи створюється реєстр активних громадян, не урядових організацій, місцевих органів влади, який зможе комунікувати на рівні он-лайн рішення. Вже функціонує кабінет користувача, в якому будь який громадянин України зможе розміщувати інформацію про свою професійну діяльність, компетенцію, експертні якості, зможе вести свій блог, стрічку новин та публікувати анонси.

 

«Кожна організація також матиме можливість створювати свою сторінку абсолютно безкоштовно та висвітлювати на ній свою діяльність», зауважив фахівець.

 

Пані Марина Хонда вважає цю Платформу елементом спілкування з боку влади, а для громадських  організацій це актуально, тому що дасть змогу об’єднатися громадському сектору, спілкуватися по напрямках та надавати пропозиції до влади. З 1 січня 2019 року відбудеться перехід від системи інформування до системи комунікації. Змінюється міська цільова програма і створюється міський центр комунікації, основним завданням якого є комунікація.

 

Для довідки.

В місті Києві зареєстровано близько 15000 організацій, але лише 500 є активними. Спікери сподіваються, що завдяки Платформі буде знайдено спільний рух вперед між різними командами та проектами міста Києва та запрацює модуль публічних консультацій. Дуже важливо зрозуміти загальне бачення громадських організацій та громадських активістів щодо розвитку в Києві, проблеми та пропозиції.

462
2018-10-31

Додати коментар