Останні новини

Новина

У Верховній Раді проходить виставка «Планета Земля Єдина: Україна-Бразилія» про спорідненість культур українського і бразильського народів

У Верховній Раді проходить виставка «Планета Земля Єдина: Україна-Бразилія» про спорідненість культур українського і бразильського народів

 

За словами, арт-Куратор виставки, захід відбувався з ініціативи народних депутатів України Дмитра Лубинця і Василя Яницького, за підтримки юридичної консалтингової групи «Яремчук і партнери» і організації JCI Україна.

 

«Цією виставкою ми хотіли показати історично споріднені містичні культури українського та бразильського народів, доторкнутися до культурних звичаїв наших предків, показати всю багатогранність нашої планети, відзначити родинні сакральні захисні традиції наших народів від українських козаків - характерників, які відвойовували для нас мир і захищали Україну до стародавнього бразильського народу племені Янава, яке відстоює свої традиції і життєві цінності і протистоїть силі світового прогресу », - зазначила О.Яремчук.

 

В рамках виставки, були презентовані книги Дениса Богуша "Козак-характерник або таємна наука Діда Архипа", представлені експозиції відомого фотохудожника Дениса Копилова, фотороботи Андрія Коріна "Стихії", роботи студії концептуального подарунка Nikitina Magik Shock і продемостровани соціальні відеоролики, в яких об'єднані розповіді про сучасних українських військових і козаків.

 

 Крім того, під час виставки можна ознайомитися з проектом "Жовтий автобус", який заснований для навчання кіномистецтву дітей з фронтової зони під керівництвом Ярослава Пілунського.

 

«Наша планета унікальна і різноманітна, тому даний проект спрямований на творче співробітництво. Ми вже провели чотири такі виставки, порівнюючи Україну з Кубою, Грузією, Ізраїлем та Німеччиною, і на цьому не збираємося зупинятися. Щоразу ми плануємо відкривати душу іншої країни, проводити місток між Україною та іншою державою, і визначати, які є культурні та історичні особливості співпраці між нашими країнами », - акцентувала арт-куратор виставки Олена Яремчук.

471
2018-11-23

Додати коментар