Останні новини

Новина

На Черкащині місцева громада вирішуватиме сміттєву проблему

На Черкащинні нещодавно було укладено важливий для місцевої громади договір міжмуніципального співробітництва. Деталі у матеріалі.

 

Варто наголосити, що сам договір підписано між ініціатором проекту – Степанецькою сільською ОТГ – та територіальними громадами села Межиріч, села Бобриця і села Потапці Канівського району. Було домовлено про реалізацію спільного проекту «Придбання техніки та обладнання для збору та вивезення твердих побутових відходів комунальному підприємству «Благоустрій» Степанецької сільської ради».

 

З приводу мети реалізації Проекту, то йде мова про покращення екологічної ситуації та якість надання послуг населенню, шляхом впровадження організованої системи збору та вивозу твердих побутових відходів.

 

Реалізація проекту передбачає ряд заходів, серед яких проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед мешканців територіальних громад щодо збору та вивезення сміття з приватних домоволодінь і екологічної культури; проведення процедури закупівлі техніки та обладнання, придбання контейнерів та спеціалізованої техніки для збору та вивозу ТПВ; запровадження сучасної системи управління ТПВ при співробітництві територіальних громад, облаштування майданчиків та встановлення контейнерів для сміття та ін.

 

Стимулювали підготовку договору міжмуніципального співробітництва тематичні навчання та виїзні стаді-тури в інші регіони, що організовувалися Черкаським ЦРМС для представників ОТГ.

 

Довідково.

 

Підтримку у процесі переговорів і укладення договору попередгьо надавала Юлія Поліщук, радниця з юридичних питань Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

 

Загалом проектом планується внести до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку вже в 2019 році.

 

За матеріалами: 

714
2018-12-10

Додати коментар