Останні новини

Новина

Доброчинна акція «Теплом зігріємо серця»

10 грудня в УКРІНФОРМ відбулась презентація Доброчинної акції «Теплом зігріємо серця», організованої дітьми української Діаспори для дітей українських військових та дітей переселенців. Головним організатором виступило Міністерство молоді та спорту України.

 

Андрій Фендик , голова Крайової Управи Спілки Української Молоді в Україні, розповів більш детально про акцію.  

 

Зокрема акція проходить вже п’ятий рік поспіль та об’єднала молодь 12 країн світу. Проходить раз на рік і спрямована на День Святого Миколая. Акція покликана для захист дітей українських військових та вимушено переселених осіб.

 

Пан Фендик зазначив, що з 2014 року було організовано приблизно 7 000 подарунків на загальну суму понад 200 000 $. Цю суму спілка української молоді збирала по цілому світу де є представництва організації.  До України подарунки поступають з 12 країн світу. Дані подарунки є адресованими, тобто на протязі пів року збираються персональні контакти дитини, яка отримає подарунок. Вартість одного подарунку становить не менше 50$.

 

В той де час, за його переконанням, цього року розраховують на  1 350 подарунків. Організація намагається об’єднати молодь в одне єдине українське середовище. Вже 2 рік поспіль спілка української молоді в Україні також долучається до цієї акції не тільки як організатор, а й формує подарунки. За попередній рік з України кількість жертводавців становила 97 осіб.

 

Пан Андрій окремо представив один з таких подарунків від родини Кардаш з Торонто. В подарунок входить: гроші, наліпки, ласощі, значки, конструктор Лего, шапка, рукавички, олівці, м’яка іграшка, різноманітний одяг, книжки та рюкзак, в який це все було спаковано.

 

Інший спікер Олександр Ярема, заступник міністра молоді та спорту України, розповів як сьогодні держава сприймає такі акції. На думку пана Олександра дуже важливо підтримувати такі ініціативи, як з точки зору простої людини, так і з боку центрального органу виконавчої влади.

 

На його думку, спілкуючись з тими людьми, які підтримують молодь в Україні, поза її межами паралельно відбувається інформування про ті процеси, які відбуваються в країні. Зокрема, про російську агресію на сході та півдні, і тому є додаткові можливості комунікувати з мешканцями країн Європи та світу, розповідаючи про процеси в Україні та долучаючи їх до підтримки українських дітей та молоді.

 

Довідково.

Спілка Української Молоді - молодіжна організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах.

Наразі структури Спілки Української Молоді діють в: Австралії, Аргентині, Бельгії, Великої Британії, Іспанії, Естонії, Канаді, Німеччині, Португалії, Сполучених Штатах Америки, Україні та Франції.

677
2018-12-11

Додати коментар