Останні новини

Новина

Недоліки у оприлюдненому договорі постачання столярних виробів та фурнітури до дверей у місті Фастів.

Згідно договору про закупівлю № 15 від 23 березня 2018 року за посиланням https://spending.gov.ua/spa/04054926/agreements/1129805794 виконавчий комітет Фастівської міської ради як замовник та Кучерук М. В. як постачальник уклали договір постачання столярних виробів та фурнітури до дверей на суму 72 277 грн.

 

Специфікація, яку додано до договору, містить у собі найменування товарів та цін без зазначення маркування, розмірів, матеріалів тощо. Під ці найменування підходить багато пропозицій с різним ціновим діапазоном, що відповідно унеможливлює ідентифікацію закуплених товарів.

 

Інформацію, яку було навмисно приховано чи завдяки некомпетенції відповідних фахівців не було оприлюднено, неможливо проаналізувати та зробити певні висновки. Вона лише поверхнево відображає процес закупівлі товарів чи послуг.

 

Витрачання бюджетних коштів у сумі понад 72 тис. грн. не мають прозорого пояснення, а лише мають специфікацію з узагальненими назвами товарів та цін до них. Вказані товари без необхідних зазначень можуть коштувати значно менше, тому дуже важливо щоби специфікація мала необхідні пояснення!

 

Фото: https://ua.depositphotos.com

471
2018-12-18

Додати коментар