Останні новини

Новина

На мапі Київщини з'явилась нова громада

4 січня 2019 року відбулась перша сесія Бородянської селищної ради VII скликання, яка дала старт для розбудови новоутвореної - Бородянської ОТГ

 

За словами Марії Пальчук, представника Київського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного в рамках Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон України: «28 громадських обговорень, 37 сесій селищної та сільських рад для об’єднання у Бородянську селищну ОТГ. Робота першої сесії Бородянської селищної ради дала успішний старт для подальшої ефективної роботи».

 

Важливо, що фактично вчетверо збільшився загальний обсяг фінансового ресурсу, яким буде управляти у 2019 році новоутворена Бородянська громада у порівнянні з сукупним ресурсом до об'єднання. Про це заявив радник з питань місцевих фінансів Київського ЦРМС - Ігор Дорош.

 

Варто також зазначити,що у фіналі першої, по суті історичної сесії,  директор Київського ЦРМС Олег Любімов за запрошенням голови Бородянської ОТГ Олександра Сахарука поділився з  настанови депутатами громадами рядом настанов та розповів про їх акутальні кроки на шляху до  добробуту новоутвореної громади.

 

Зокрема серед них і рутинна робота над "усвідомлення відповідальності перед виборцями та локальною історією розвитку громади спроможне заставити шукати порозуміння для реального, незаполітизованого розвитку громади. Шлях перетворення вчорашніх опонентів на партнерів для досягнення намічених результатів - найкращий приклад політичної гнучкості, яка в кінцевому результаті приведе до успіху всієї ОТГ».

 

Редакція видання "Слово Громади" вітає новостворенну громаду і бажає діючому депутатському корпусу, очільнику громади негаяти часу на політичні чвари, а згуртуватись заради всебічної розбудови своєї громади і створення позимтивного прикладу згуртування в єдину громаду для тих, хто ще сумнівається чи критично оцінює перспективи децентралізації.

 

838
2019-01-09

Додати коментар