Останні новини

Новина

В селі Мотовилівка відбувся громадський мітинг за гідну оплату праці поштарям

Солідаризація в українів в крові. Так і сталось в Мотовилівці, що на Фастівщині в Київській області. Саме тут поряд з працівниками місцевого відділеня "Укрпошта" мітингувала громада Мотовилівки. Які ж їх основні вимоги і від чого протестують люди? Далі у матеріалі.

 

За словами місцевого активіста, очільника громадської ініціативи "Платформа розбудови громад" Олександра Замули: " Близько 500 мільйонів виділено на рахунок ПАТ «УКРПОШТА» для покриття видатків пов’язаних із роздачею пенсій населенню! Ця сума має піти на збільшення заробітної платні листоношам Фастівщини! Проте, попри обіцянки з боку Київської дирекції ПАТ «УКРПОШТА» - збільшити заробітну платню з 2019 року, нічого не зроблено!" - зауважив О.Замула.

 

Все пізнається в порівнянні. Так, перший заступник генерального директора «УКРПОШТИ» отримує більше 500.000 тисяч гривень на місяць. Листоноша - 0.8 ставки! Різниця так би мовити очевидна, як не крути.

 

За словами організаторів громадського мітингу, на збори громади були запрошені і представники керівництва державного підприємства, але чиновники нажаль не скоритсались можливістю віч на віч пояснити людям кричущу ситуацію, що склалась з поштовим віділленям в Мотовилівці і запропонувати альтернативні шляхи вирішення із тліючого по-суті конфлікту.

Сам мітинг відбувся біля мотовилівської пошти, будівлі, яка наче має мати презентабельний вигляд обличчя державного майна, але на сьогодні знаходиться у жахливому стані з відрізаним  газопостачанням.

 

Поштарям від небайдужих активістів та сільської ради було передано 2 теплих обігрівачі, щоб вони мали можливість працювати у теплому приміщенні. 

 

Якщо розбиратись то дана ситуація у тому числі пов’язана із тим, що державне підприємство ПАТ «УКРПОШТА»  ліквідувало своє фастівське відділеня, відповіно, вс і"поштові справи" вирішуються з міста Васильків. Містяни обурюються цим рішенням і до цього часу..

Під час мітингу, як виступаючі, так і учасники наголошували на необхідності врахувати інтереси жителів Фастівщини і забезпечити якісний поштовий сервіс. Зокрема мітингарів склади свої вимоги. Серед них: по-перше, підвищення заробітної платні працівникам поштових відділень Фастівщини; по-друге, здійснити ремонт будівлі поштового відділення та забезпечення її теплом; по-третєповернути адміністрацію Фастівського районного осередку ПАТ «УКРПОШТА» з Василькова на Фастівщину.

 

Чи почується думка громади або в черговий раз проігнорується і не розтлучачиться офіційна позиція відмови щодо прохання громади - покаже час. Головне те, що місцева громада єдина в своїй вимозі користуватись якісно поштовими послугами та бажанні, щоб поштарі відділення мали гідні умови праці.

1583
2019-01-17

Додати коментар