Останні новини

Новина

Збільшення вартості закупівлі автомобіля RENAULT DUSTER на майже 100 тис. грн. у Фастівському районі.

Згідно договору про закупівлю №18/12 від 18 грудня 2018 року за посиланням на результати торгів у електронній системі "Прозорро" https://bitly.su/tqJC7Qlp комунальне некомерційне підприємство Фастівської районної ради "Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги" як замовника та ТОВ "АКТИВ МОТОРС" як постачальника було укладено договір постачання легкового автомобілю RENAULT DUSTER у кількості 1 шт. за ціною 499 950 грн.

 

За посиланням https://bitly.su/yhqO9zp вартість RENAULT DUSTER склала згідно чинного прайсу від 401 500 грн. за модель 2018 року у офіційного представника RENAULT в Україні.

   

Таким чином майже 100 тис. грн. або 24,52% бюджетних коштів було витрачено у вигляді додаткової вартості автомобіля RENAULT DUSTER.

 

Бюджетні закупівлі мають відбуватися за реальними ринковими цінами, тим самим уникаючи можливих зловживань з перевищенням закупівельних цін. Додаткова вартість товарів та послуг збільшує видатки бюджету, тим самим позбуваючи можливості збільшення фінансування соціального захисту, охорони здоров’я, освіти тощо.

 

Наразі бачимо зростання видатків міста Фастів у вигляді додаткової вартості RENAULT DUSTER у майже 100 тис. грн.

 

Фото: https://bitly.su/pRPs  

362
2019-01-18

Додати коментар