Останні новини

Новина

Пристрасті навколо фастівського Комбінату Комунальних Підприємств не вщухають.

Днями відбулося засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, на якій гаряче обговорювались найболючіші теми фастівського сьогодення. Навіть попри спроби завадити завадити журналістам газети "Слово Громади", здійснювати свою професійну діяльність, нашій команді вдалося побувати та зафільмувати перебіг даного засідання.

 

           Активніше за все обговорювались питання стосовно фастівського так би мовити "п'ятачка демократії", а саме стосовно джерела коштів витрачених на реконструкцію даної ділянки.

 

            Також було розглянуто такі питання, як поновлення повнважень Валентини Войтенко на посаді голови ККП, та реформування комбінату на дві окремі структури, задля придбання шляхом лізингу, спеціалізованої техніки по благоустрою міста, більшість з якої використовуватиметься лише сезонно або й взагалі не буде використовуватися. Таким прикладом є вже придбане легкове авто, яке виявилось абсолютно не призначеним для транспортування відловлених бродячих собак.

 

          Як відомо фастівський ККП є боржником держави у сумі 1,21 млн грн. тому розділяти комбінат, а тим паче здійснювати закупівлю техніки на суму понад 10 млн. грн., є вкрай фатально для ККП та міста вцілому, адже подібні кроки спричинять падіння міста до багаторічної боргової ями, та примусове скорочення робочих місць у разі розділення комбінату. Більш адекватним виявилось рішення погасити борги ККП з міського бюджету, на балансі якого понад 70 млн. грн., та не розділяти підприємство задля чергових фінансових махінацій.

 

          Ситуація виявилась вкрай напруженою як для керманичів міста так і для громади. Якими виявляться результати - слідкуйте у подальших випусках.

568
2018-02-06

Додати коментар