Останні новини

Новина

Порівняння заробітних плат у місті Фастів та Фастівському районі з іншими містами та районами.

Заробітна плата є ключовим показником забезпечення працездатного населення, складаючи кошти які роботодавець сплачує своїм працівникам. Від її середнього рівня залежить те, наскільки у тому чи іншому населеному пункті оцінюється робота працівників.

 

Для порівняння візьмемо показники міст Фастів, Обухів, Васильків, Березань за 3 квартали 2018 року та порівняємо їх з середніми показниками Київської області:

Порівнюючи показники заробітних плат з різних міст з обласними, станом на кінець 3 кварталу 2018 року середня заробітна плата у місті Фастів виявилася трохи більшою за показники Київської області (на 192 грн. або на 2,08%), але меншою за заробітну плату у місті Березань (на 930 грн. або 8,98%) та місто Обухів (на 1 359 грн. або на 12,6%).

 

Порівняємо райони, куди входять ці міста з обласними показниками, тобто Фастівський, Васильківський, Обухівський, Баришівський (м. Березань) за той же час:

Середня заробітна плата у Фастівському районі значно менша за інші райони при порівнянні, а також від показників Київської області (на 3 184 грн. або на 34,47%). Порівняно з показниками Васильківського району показники Фастівського району виявилися меншими на 1 427 грн. або на 19,08%, а з Обухівським районом взагалі – 3 823 грн. або 38,71%!

 

Порівнюючи показники заробітних плат у місті Фастів та Фастівському районі з іншими містами і районами, бачимо заробітну плату у місті Фастів на рівні середніх показників Київської області та значне відставання показників Фастівського району від обласного рівня.

 

Показники заробітних плат Фастівського району, які доречі належать до одних з найгірших по Київській області, безперечно спонукають працездатне населення до пошуку роботи на більш вигідних умовах у інших районах чи містах.

 

Місцева влада має забезпечувати своїм мешканцям умови для прийнятного рівня заробітних плат та їх постійного зростання. Від виконання цих важливих задач залежить те, наскільки ефективно влада виконує свої функції керування.

 

Виходячи з даних Фастівського району, питанням про одні з найнижчих заробітних плат у Київській області місцева влада не дуже переймається.

 

Фото: https://glavcom.ua/economics

359
2019-01-25

Додати коментар