Останні новини

Новина

Обсяги іноземних інвестицій у Фастівщину.

Кожна країна світу намагається залучити іноземні інвестиції, тим самим забезпечуючи зростання економіки. Те саме стосується і місцевих громад.

 

Інвестиції або капітальні вкладення— господарська операція, яка передбачає придбання основних фондів, нематеріальних активів, корпоративних прав та цінних паперів в обмін на кошти або майно.

 

Інвестиції забезпечують заміну застарілого обладнання на більш сучасне, запровадження нових технологій, збільшення обсягів виробництва, рівня заробітних плат тощо.

 

Станом на 01.10.2018 рівень прямих інвестицій (акціонерного капіталу) склав у м. Фастів  5 677,4 тис дол. США або 0,4% від обсягів Київської області.

 

Порівняно з показниками деяких міст відносно Київської області питома вага виглядає наступним чином:

 Показники Фастівського району відповідно склали 1 297 тис. дол. США або 0,1% станом на 01.10.2018 від обсягів Київської області.

 

Порівняно з показниками районів з вищеозначених міст відносно Київської області питома вага виглядає наступним чином:

Показники іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) станом на 01.10.18 як у м. Фастів, так і у Фастівському районі є одні з найнижчих серед показників Київської області.

 

Це означає що Фастівщина фактично позбавлена можливості створення умов для економічного зростання за рахунок іноземних інвестицій, тобто створення нових робочих місць, зростання рівня заробітних плат, оновлення інфраструктури та шляхів тощо.

 

Порівняно з показниками інших міст чи районів робота місцевої влади щодо залучення іноземних інвестицій не забезпечує їх належний рівень.

 

Фото: http://agroportal.ua

1273
2019-01-30

Додати коментар