Останні новини

Новина

VI Бандерівські читання "Економічний націоналізм та соціальна справедливість"

1 лютого 2019 року в м. Києві у Київській міській раді відбулися VI Бандерівські читання "Економічний націоналізм та соціальна справедливість", присвячені 110-ї річниці з дня народження Степана Бандери та 90-річчя створення Організації Українських Націоналістів.

 

На заході зібралися науковці, філософи, політики та очільники міст, аби обговорити теорії та успішні практики впровадження націоналістичного вектору економіки.

 

Подію організував Недержавний аналітичний центр "Українські студії стратегічних досліджень" спільно з Науково-дослідним інститутом українознавства.

 

На заході доповідачі зазначили важкий економічний стан в Україні, високий рівень корупції, олігархічну владу (зростання бізнесу й політики). Наслідком усього цього стало стрімке зниження рівня життя простих українців та збільшення потоку трудових мігрантів за межі країни.

 

Виправлення існуючої ситуації доповідачі бачать у реформах, які вони розробили та презентували як єдино можливі невідкладні заходи для покращення існуючої ситуації. 

 

Фото: https://galinfo.com.ua

478
2019-02-01

Додати коментар