Останні новини

Новина

Особливості формування цін на продукти в Україні.

Інфляція, тобто зростання грошової вартості товарів чи послуг у національній валюті відносно попереднього періоду притаманна кожній цивілізованій державі. Однак її рівень суттєво відрізняється в залежності від рівня розвитку кожної держави. Особливо це стосується рівня цін на продукти харчування.

 

Особливості формування цін на продукти харчування було розглянуто 4 лютого 2018 року на прес-конференції «Тотальне подорожчання: як зміниться вартість продуктового кошика до весни?»

 

Учасниками прес-конференції були наступні фахівці: Іван Томич - голова Союзу українського селянства, Олексій Дорошенко - генеральний директор Асоціації постачальників, Ігор Гарбарук - економічний експерт, Юрій Гаврилечко - економічний експерт "Фонду громадської безпеки".

 

На думку Олексія Дорошенко:  «В нас відбувається не тільки зростання цін – в нас відбувається якраз зростання ціни швидше ніж зростають наші доходи».

 

В Україні рівень інфляції протягом 2018 року склав 9,8%, що зовсім не відповідає дійсності. Насправді цей показник на думку експертів дорівнює близько 18% або навіть більше. Більш того, інші оприлюднені макропоказники не мають ніякого зв’язку – складається враження про те, що їх було вигадано.

 

На думку Івана Томича:  «90% овочевої продукції виробляє дрібний виробник (селяни), отже формування цін на них відбувається хаотично або спонтанно».

 

Мотивація влади перш за все – найближчі вибори, тобто забезпечення її збереження. Крім того, реалізація продуктів харчування контролюється олігархами, тобто бізнесменами які мають безпосереднє відношення до владних структур. Звісно що це забезпечує олігархам безперешкодне просування безпідставного зростання цін на товари та послуги або надприбутки.

 

За словами Ігора Гарбарука:  «Ті всі показники, які ми бачимо – вони насправді не мають нічого спільного з реальністю».

 

У державах ЄС, на які ми намагаємось постійно рівнятись, як і інших розвинених країнах питання регулюванням цінової політики займаються державні інспекції або інші контролюючі структури. Вони дозволяють уникати значні цінові коливання, тим самим стримуючи інфляцію у межах близько 2%.

 

Як вважає експерт Юрій Гаврилечко: «У Держстаті окрім фахівців – шахраїв немає ніяких інших фахівців».

 

В Україні свого часу теж існували подібні контролюючі структури – однак їх було вирішено позбутись що фактично зробило формування цінової пропозиції неконтрольованим. Як наслідок – інфляція, яка у 2-3 рази перевищує офіційну.

 

Збереження існуючої ситуації визначатиме постійне зростання цін на товари та послуги, при цьому незважаючи на існуючий курс національної валюти чи інші підстави для цього. При цьому ціни можуть виявитися навіть більшими ніж наприклад у Болгарії, Румунії тощо.

 

Фото: https://uainfo.org

447
2019-02-05

Додати коментар