Останні новини

Новина

Презентація розслідування адвокатами Віктора Януковича.

5 лютого в прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" відбулась презентація доказів, зібраних у рамках власного розслідування адвокатами Віктора Януковича, а також їх прес-конференція.

 

Прес-конференція відбулась за результатами адвокатського розслідування, яке тривало понад 3-и роки і було присвячено ряду конфліктних аспектів нашої історії, а саме трагічним дням історії лютого 2014 року і березня 2014 року. Зокрема за словами захисту екс очільника держави є 9 томів доказів, які ними були зібрані на захист В. Януковича.

 

Метою розслідування було поставити перед громадськістю питання: Якій версії вірити? Чи можна остаточно вірити офіційній версії подій 2014 року, яку нам нав'язують?

 

«Изначально защита понимала на что мы идем: когда до захода дела в суд, до передачи дела на рассмотрение суду, уже генеральному прокурору были известны фамилии судей, которые будут выносить приговор по данному делу; когда дело сопровождается постоянным политическим давлением со стороны властей, а президент страны уже в 2014 году заявляет о необходимости принятия закона для того, чтобы осудить Виктора Януковича; когда суд не хочет исследовать материалы, для нас это был чёткий показатель того, что суд заангажирован,  суд находиться под политическим давлением и ожидать справедливости не стоит», - заявив Віталій Сердюк, адвокат.

 

Під час прес-конференції відбулась презентація документального фільму, який базується на виключно на документах, відео доказах, які знаходяться в матеріалах справи. Фільм демонструє хронологію та докази, що є в судовій справі. Ці докази, за словами адвокатів Януковича розкривають окремі обставини втрати територіальної цілісності України та вказують на провину конкретних осіб з числа діючих політиків.

 

«Участвуя в процессе мы рассчитывали, что наша видео презентация будет неотъемлемой частью нашего выступления в дебатах. Но к сожалению, суд и власти сделали все возможное, чтобы наша адвокатская группа не смогла продолжить участие в дебатах. Дебаты были прерваны судом и суд ушёл в совещательную комнату, не дав слово адвокатам и не предоставив последнее слово нашему клиенту Виктору Януковичу», - наголосив Ігор Федоренко (адвокат).

 

На думку адвоката Олександра Горошинського суд свідомо не дав оцінки подіям майдану, суд не дав оцінки сьогоднішній влади, які були "лідерами" майдану і суд свідомо пішов від оцінки тих трагічних подій, а саме розстріл людей на майдані і розстріл співробітників міліції на майдані.

«Сам Оболонский процесс – это была защитная ширма, власти, пытаясь обвинить Януковича хотят защитить и оправдать себя», - підкреслив пан Олександр Горошинський.

 

Фото: glavcom.ua

239
2019-02-05

Додати коментар