Останні новини

Новина

Очікування бізнесу від виборів для прискорення реформ в Україні.

Напередодні чергових президентських та парламентських виборів громадяни України вчергове сподіваються на проведення важливих реформ, тобто підвищення рівня життя. Представники бізнесу також очікують роками забезпечення умов для свого розвитку, тобто можливості створення додаткових робочих місць, зростання рівня заробітних плат тощо.

 

Саме тому 7 лютого 2019 року в прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" Національна бізнес-коаліція презентувала ТОП-10 пріоритетів для економічного зростання кандидатам на посаду Президента України.

 

За словами Софії Арасланової: «Бізнес консолідується заради досягнення конкретних цілей – створення рівних умов ведення бізнесу».

 

До дискусії долучились представники Спілки українських підприємців, Асоціації "Українські імпортери побутової електроніки", Української Ради Бізнесу, Асоціації Платників Податків України, Всеукраїнської аграрної ради, Української асоціаціі прямого продажу, представники кандидатів у Президенти України та безпосередньо кандидати.

 

На думку Тетяни Паламарчук: «Ми переконані, що зростання та розвиток економіки країни можливі лише за умови об’єднання та синергії зусиль усіх зацікавлених сторін».

 

Коаліція понад 70 бізнес-асоціацій обговорювала важливі питання, спрямовані на покращення бізнес-клімату в країні, детінізації та зростання економіки, створення прозорих та рівних умов ведення бізнесу.

 

Як вважає Олександр Соколовський: «В бізнесу є надія на нові вибори як президентські так і парламентські…»

 

Очікування бізнесу від майбутніх народних обранців знайшло своє відображення у 10 пропозиціях, які стосуються реформ у оподаткуванні, контролюючих структур, звітуванні, зменшенні рівня державних монополій, трудового законодавства, боротьби з детінізацією економіки.

 

На думку Грігола Катамадзе: «Існуючий Податковий кодекс є джерелом корупції, навантаження на фонд оплати праці, контрабанди…»

  

 Представники присутніх політичних партій висловили свою підтримку цім ініціативам та зазначили їх важливість.

 

Як вважає Михайло Соколов: «В нас 40% аграрних земель обробляється нелегально або без сплати податків!»

 

Проведення важливих реформ в Україні дуже необхідно, але обіцянки політиків нерідко залишаються лише словами. Це спостерігаємо протягом багатьох років. Будемо сподіватись, що у цьому році обіцяне знайде своє практичне застосування!  

 

Фото: https://ukranews.com  

472
2019-02-08

Додати коментар