Останні новини

Новина

Які шанси у кандидатів Порошенка, Тимошенко і Зеленського? Хто отримає перемогу?

24% опитаних вважають, що наступним Президентом України буде Петро Порошенко. У перемогу Юлії Тимошенко вірять 19% респондентів, Володимира Зеленського – 17%. Про ці результати нам повідомляє соціологічне опитування, проведене Соціологічною групою «Рейтинг» 19-28 лютого 2019 року.

 

Згідно з даними Соцгрупи «Рейтинг», за останній місяць значно зросла віра у перемогу Зеленського, також  позитивні зміни у цьому рейтингу мають показники Порошенка. Показники Тимошенко - на рівні грудня. При цьому молодь вірить у перемогу Зеленського, люди старшого віку – у перемогу Порошенка і Тимошенко.

 

Загалом, лідером президентського рейтингу є  Зеленський, якого підтримують 25,1% тих, хто визначився та має намір голосувати. На другій позиції Порошенко (16,6%), на третій - Тимошенко (16,2%).

 

За Юрія Бойка готові віддати свої голоси 11,3%, Анатолія Гриценка – 7,7%, Олега Ляшка – 5,6%, Андрія Садового – 3% (зняв свою кандидатуру з президентських перегонів 1 березня – ред.) , Євгена Мураєва – 2,5%, Ігоря Смешка – 2,5%. Майже по 2% набирають Олександр Шевченко, Руслан Кошулинський та Олександр Вілкул.

 

За даними соціологів, за останній місяць зріс рейтинг Зеленського, Порошенка та Бойка. Натомість зменшився рівень підтримки у Тимошенко. Показники в інших кандидатів не зазнали відчутних змін.

 

Водночас протягом останнього місяця відчутно зросла частка респондентів, які не визначилися з вибором - з 15 до 25%.

 

 Зеленський має відносно кращі електоральні позиції серед виборців півдня та сходу. Порошенко лідирує на заході країни. Тимошенко зберігає найкращі позиції в центрі, де ділить першість з Зеленським.

 

Аудиторія опитування: населення України від 18-ти років і старші. Опитано 2500 респондентів, вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Помилка репрезентативності опитування – не більше 2%.

 

Отож, вивчаючи рейтинги кандидатів, не відразу можна сказати хто  отримає перемогу на виборах 2019 року. Варто зазначити, що інтрига щодо президентських виборів в Україні збережеться до останнього дня.

830
2019-03-14

Додати коментар