Останні новини

Новина

Формула реального й ефективного тиску на Росію

Загроза, яку Володимир Путін ставить перед майбутнім України, має викликати занепокоєння. Росія продовжує вже багато років поспіль викликає хаос. Ситуація в Україні - конфлікт, що вже коштував близько 4000 життів - швидко погіршується.

 

Нещодавно відбулася конференція «Крим після п'яти років російської окупації» в Вашингтоні, де йшлося про політичний вплив і санкції Заходу. «Минуло п'ять років окупації, і ми маємо абсолютно конкретні наслідки – не тільки в гуманітарному сегменті та у сфері прав людини, але й в контексті мілітаризації півострова та агресії, яку ми бачимо на Азові і в Чорному морі» - наголосила заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

 

Нею також було зазначено, що ніякі дії не принесли достатнього результату, щоб змінити поведінку Росії. Тож, потрібно шукати додаткові інструменти й підходи тиску на країну-агресорку.

 

Російські політики, експерти та ЗМІ повторюють, як мантру, «що для них нинішній Президент України є людиною, з якою неможливо вести переговори». Водночас опозиційні сили в Україні говорять так само, як кажуть чиновники Кремля. «Головне для Москви - вибити суспільну довіру з-під ніг чинного президента. Завжди легше критикувати і критикувати, ніж робити що-небудь», - сказала Джапарова. Це ключова тактика війни Росії проти України і загалом проти всії західних цінностей.

267
2019-03-22

Додати коментар