Останні новини

Новина

Співпраця України і Швеції у протидії військовим і гібридним загрозам

Україна розглядає Швецію як надійного партнера на шляху України до європейської інтеграції. 19 березня 2019 року відбулася зустріч з делегацією Комісії з питань оборони Королівства Швеція. Делегацію зустрічав заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

 

Учасники зустрічі обговорили загрози військової ситуації в Україні і гібридів, які намагається реалізувати Росія. Було наголошено на важливість подальшої консолідації міжнародної спільноти з метою тиску на Москву задля повернення окупованих територій.

 

Політика уряду Швеції слідує за трьома паралельними напрямами: скоординовані заходи ЄС проти агресії Росії, підтримка програми реформ в Україні та довгострокові зусилля для мирного розвитку. Тому Королівство Швеція зацікавлено у протидії російським кібератакам, які спрямовані проти України.

 

Представники шведської делегації вважають, що ми повинні продовжувати підтримувати суверенітет та територіальну цілісність України. Ця підтримка спирається на принципи міжнародного права, а отже і на природне право українського народу приймати власні рішення щодо майбутнього своєї країни.

 

Незаконна анексія Криму та інших територій Росією та її військова агресія на сході України порушують міжнародне право. Тому Швеція допомагатиме у проведенні подальших реформ щодо протидії військовим і гібридним загрозам

207
2019-03-22

Додати коментар