Останні новини

Новина

Виставка живопису «Навколо символів»

З 03 по 15 квітня 2019 року в Музеї історії Києва проходить виставка безпредметного живопису українського художника Андрія Лапонова «Навколо символів».

 

Свої перші роботи художник створив у 90-х роках в стилі реалізму, а вже згодом виробив свою власну авторську манеру. Критики відносять власний стиль автора до безпредметного мистецтва.

 

Свої ідеї художник виражає за допомогою абстрактних форм, також у його творчості простежуються сюрреалістичні настрої. Роботи представлені на виставці «Навколо символів» нагадують декоративну арабеску, деякі складаються лише з кількох, майже первісних та простих для сприйняття  ієрогліфічних знаків.

 

У серії робіт Андрій Лапонов застосував техніку з використанням золота, запозичену у майстрів іконопису, що завдяки формам і лініям дозволило йому створити виразні образи та простежити зв'язок із підсвідомим. Картини художника - кольорові та іронічні твори мистецтва.

 

Довідково:

Безпредметне мистецтво – явище унікальне: у когось воно викликає безліч запитань, у когось продукує стільки ж відповідей, але воно точно нікого не залишає байдужим.

Не отримавши академічної мистецької освіти, Андрій Лапонов навчався писати самостійно і поступово виробив своєрідну авторську манеру. Перші роботи створив на початку 90-х у реалістичному стилі. Пізніше захопився символізмом. Центральні теми творчості – пізнання навколишнього світу і духовна рефлексія. Художник живе і працює в Одесі. Твори Андрія знаходяться в приватних колекціях в Україні та за кордоном.

822
2019-04-10

Додати коментар