Останні новини

Новина

Проект для дітей з безпеки дорожнього руху

10 квітня 2019 року в інформаційному агенстві УНІАН відбулась прес-конференція на тему: «Безпека дітей на дорогах – наше майбутнє!».

З 10 квітня 2019 року завдяки об’єднанню громадськості, представників влади та бізнесу заради нашого майбутнього – дітей, стартує масштабний проект «Безпека дітей на дорогах – наше майбутнє!», головною метою якого є виявлення аварійно-небезпечних ділянок доріг поблизу дитячих закладів та шкіл по всій Україні, а результат інспектування буде передано органам місцевого самоврядування та органам виконавчої влади. Також планується провести зустрічі з школярами, розповсюдження світловідбиваючих жителів та інформаційних матеріалів за підтримки представників Національної поліції України та Міністерства Освіти та Науки України.

 

За словами Віталія Новака, заступника генерального директора  медіагрупи «Автоцентр», група журналістів медіагрупи «Автоцентр» разом із експертами проїдуть населеними пунктами країни й проінспектують організацію дорожнього руху та пішохідні переходи біля дитячих закладів. «На першому етапі - в квітні й травні це буде лише Київська область, але ми маємо намір проїхати по всій Україні», - повідомив Новак.

 

«В статистике Национальной полиции есть графа «ДТП по вине детей». В этих ДТП за 2018 год пострадало 262 ребенка и 12 погибло. Уже за 3 месяца 2019 года 13 пострадавших и один погиб. Это вина не детей, а наша, это мы не объяснили нашим детям, что дорога, это источник повышенной опасности и чревато серйозными последствиями», - наголосив пан Новак.

 

По словам Новака в України питання безпеки піднімаються все частіше. створений фонд безпеки дорожнього руху, в який надходять кошти, але поки ми самі не змінимося і не навчимо дітей, як потрібно правильно поводитися на дорозі, ситуація не зміниться.

Вже вибрано 30 шкіл у Київській області, куди вирушить «патрульний екіпаж».

 

«З 2016 року в Україні патрульна поліція запустила пілотний проект «Шкільний офіцер», а з 2018 року ми працюємо вже в 33 містах України де працює патрульна поліція. Основним завдання «Шкільного офіцера» є навчання дітей безпеці в автомобілі», - зауважив Олексій Зіборов, заступник начальника відділу  зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції  Національної поліції України. За словами Олексія Зіборова ми маємо виховувати правильно батьків, аби вони потім правильно виховували своїх дітей.

 

Як повідомив пан Олексій в 2018 році було травмовано 262 дитини, а статистика за 2017 рік говорить, що було травмовано 305 дітей, тобто є позитивні зрушення і статистика покращилась.

126
2019-04-11

Додати коментар