Останні новини

Новина

"Турбота у громаді" в селі Забір'я

Волонтери Благодійної Організації "Фонд "Сварог" продовжують проводити серію благодійних акцій «Турбота у громаді» з надання безкоштовної гуманітарної допомоги жителям Київщини, що перебувають у скрутному матеріальному становищі, і яка все більше набирає популярності.

 

26 квітня 2019 року волонтери фонду відвідали в село Забір’я, Києво-Святошинського району, де в черговий раз переконалися , що подібні заходи є дійсно важливими, актуальними і необхідними в наш час. Якщо Вам потрібна подібна допомога звертайтеся до волонтерів БО "Фонд "Сварог" та слідкуйте за нашими новинами.

 

Усіх небайдужих просимо підтримати дану акцію! Ваша підтримка може бути у вигляді розповсюдження даної інформації, прийняти активну участь, передавши до фонду гуманітарну допомогу, хто яку може (речі, продовольство, гроші, просвітництво)!

 

Окрему вдячність Благодійна Організація «ФОНД «СВАРОГ» висловлює благодійному магазину «Ласка», магазинам «Humana» та  «Баул» за допомогу в організації цього заходу, а також  компанії «Coca-Cola Ukraine» за надані напої.

Щодо деталей співпраці звертайтесь за номером телефону 0939414445- Михайло

576
2019-04-26

Додати коментар