Останні новини

Новина

Благодійний фестиваль «Мама + Я»

14 травня 2019 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулась прес-конференція на тему: «Проведення масштабного благодійного фестивалю «Мама + Я» для дітей-сиріт», яка була організована Державною службою зайнятості (Центральний апарат).

 

Фестивалю вже 13 років і заснований він у місті Дніпро. Це масштабне свято, на яке запрошені всі діти-сироти, які мають категорію дитина-сирота. «З часом самі діти змінили форму Фестивалю і сьогодні це майданчик для саморозвитку, самореалізації дитини-сироти. Існує 4 основні локації на яких кожна дитина, яка має будь-який талант має можливість його розкрити та продемонструвати (спів, танці, гра на музичних інструментах). Якщо дитина гарно робить руками є напрямок де ми робимо виставку дитячих робіт. Якщо дитина добре грає у футбол є спеціальний майданчик для футболістів. І 4 головна локація це веселі старти», - зауважила Наталя Сивак, директор Благодійного Фонду «Мама плюс Я».

 

Масштабний благодійний фестиваль «Мама + Я» для дітей сиріт пройде 16 травня. Цього року свято вперше відбудеться у місті Києві на ВДНГ, на якому будуть присутні більше 1000 дітей – сиріт Києва та Київської області. На Фестивалі буде понад 70 інтерактивних майданчиків з різними активностями – руховими іграми, майстер-класами, профорієнтаційного діяльністю.  

 

Метою фестивалю є успішна соціалізація дітей-сиріт, здійснення профорієнтаційних заходів, надання адресної допомоги, а також кожна дитина має можливість обрати собі майбутню професію. За 13 років існування Фестивалю було прийнято більше 50 000 дітей. 16 000 дітей розкрили свої таланти.

 

Державна служба зайнятості із задоволенням долучилась до проведення фестивалю «Мама+Я». Державна служба зайнятості надає більше 60 локацій для розважальних і профорієнтаційних напрямків на захід. «Ми запросили багато крупних роботодавців, які будуть презентувати свої професії, і ми зможемо показати дітям і зробити їм майстер – класи по пріоритетних професіях, які є на сьогоднішній день, і це є наша мета, як державної служби зайнятості», - наголосила  Юлія Жовтяк, заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату).

 

Відкриє фестиваль відома українська співачка Наталія Могилевська піснею, яка присвячена Кузьмі Скрябіну, котрий був другом та підтримував Фестиваль з самого початку його заснування. Пісню Наталія Могилевська заспіває разом з дітьми зі своєї Школи «Talant School». Також на Фестивалі будуть присутні відомі особистості, Національна поліція, Патрульна поліція, пройдуть два концерти від дітей-сиріт, які покажуть свої таланти. Кожна дитина отримає подарунки, а дитина яка переможе отримає коштовні подарунки від меценатів Фестивалю.

 

 

 

 

 

 

 

561
2019-05-14

Додати коментар