Останні новини

Новина

Нагородження переможців регіонального конкурсу "Благодійна Київщина-2018"

16 травня 2019 року у Державному Університеті інфраструктури та технологій пройшла урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців регіонального конкурсу "Благодійна Київщина-2018" в рамках Національного конкурсу “Благодійна Україна-2018”, який з 2012 року проводить Асоціація Благодійників України.

 

Регіональний конкурс "Благодійна Київщина" вперше був оголошений та проведений у минулому році, цьогоріч конкурс було проведено вдруге, зважаючи на попередній вдалий досвід.

 

Від жовтня 2018 року до 15 березня 2019 року тривав прийом заявок на конкурс. З Києва та Київською області було подано 182 заявки від благодійних, волонтерських організацій, великих бізнес-компаній і приватних осіб, що займалися благодійністю в минулому році.

 

Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками «Ангел добра», дипломами та призами, встановленими Оргкомітетом  і партнерами конкурсу.

 

На початку урочистої церемонії всіх присутніх вітальним словом привітав Олександр Максимчук, голова Асоціації Благодійників України.

 

Нагороди регіонального конкурсу "Благодійна Київщина – 2018" вручали у 15-ти номінаціях: благодійність бізнесу; благодійність неурядового сектору; платформа добра; благодійність в охороні здоров’я; благодійник року; благодійність в освіті та науці; благодійність у захисті України; волонтер року; колективне волонтерство; благодійність у соціальній сфері; благодійна акція; добро починається з тебе; благодійність в культурі та мистецтві; місцева благодійність; регіональна благодійність.

 

На урочистій церемонії нагородження переможців всіх гостей привітали своїми піснями співачки Олександра Шавель та Анна Дорошенко, а також лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко.

 

Благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» стала переможцем у номінації «Регіональна благодійність» та нагороджена унікальною керамічною статуеткою «Янгол Добра», яка декорована національним орнаментом та прикрашена янтарем. Авторський бурштиновий «Ангел добра» є спільною розробкою Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів. Благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» вже другий рік поспіль виграє цю престижну нагороду.

 

 Це черговий раз підтверджує, що те, що ми робимо є важливим для Київщини, і високо оцінюється організаційним комітетом національного конкурсу "Благодійна Україна", а ми в свою чергу будемо надалі підтримувати горде звання найкращої регіональної благодійної організації Київщини.

1176
2019-05-20

Додати коментар