Останні новини

Новина

Персональна виставка Володимира Сая «Житловий Комплекс»

З 14 травня по 2 червня 2019 року у Національному музеї імені Тараса Шевченка проходить персональна виставка Володимира Сая «Житловий Комплекс», яку представляє Shcherbenko Art Centre. Виставка Володимира Сая є частиною паралельної програми Kyiv Art Week 2019.

 

Проект присвячений існуванню людини у затиснутому просторі сучасного світу. Через символічний образ житлового комплексу Володимир Сай прагне показати, наскільки людина залежить від сучасних умов існування.

 

Виставка складається з керамічних людських фігур, розміщених у імпровізованій шафі. Фігурки пофарбовані у різні кольори: червоний, білий, коричневий, жовтий, чорний. Різні кольори символізують яскравість особистості кожної людини. Фігурки у шафі формують житловий простір, який, за задумом автора, затискає людей у своїй структурі.

 

Скульптури виконані у авторській техніці «керамічних начерків». Образи людських тіл – невимушені та розкуті. У роботі над своїми скульптурами Володимир Сай прагне працювати для свого задоволення, а не задля кінцевого результату.

 

Автор говорить, що кожен з нас – це знеособлена маленька частина комірки у величезній багатоповерховій структурі. Будучи затиснена між мораллю, суспільними принципами та правилами, людина стає їх заручницею. Навіть віднаходячи свободу вираження в інтернеті – віртуальному світі, де простір стає ефемерним, – ми так само відчуваємо задуху.

 

Довідково:

Володимир Сай народився 1977 року в Києві. Закінчив Київський художній коледж мистецтв  і промисловості, факультет живопису. Навчався на відділені графіки Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Представляв свої роботи на персональних та групових виставках у Мистецькому Арсеналі, Боггета Галереї, Щербенко Арт Центрі, Шоколадному будинку, Центрі сучасного мистецтва, Інституті проблем сучасного мистецтва, Музеї сучасного мистецтва. Живе та працює в Києві.

743
2019-05-22

Додати коментар