Останні новини

Новина

День села Гатне

25 травня 2019 року мешканці села Гатне відзначили День села. Саме в цей день повертаються до свого рідного краю люди, які тут народилися та виросли. В цей день село радо зустрічає гостей.

 

Свято вперше відбулось на території Народного парку. Ще з 1169 року згадується Гатне. Тож нині мешканці села відзначали ювілей – 850 років. 

Однією з пріорітетних цілей Благодійної організації "Фонд "СВАРОГ" є дарувати людям щастя. Саме тому вже не в перше ми приєднуємось до святкувань різних заходів та свят, так і цього разу волонтери фонду долучилися до святкування дня села Гатне та подарували дітям незабутні враження. Завдяки партнерам діток розмальовували аквагримом майстри, а волонтери фонду роздавали безкоштовні напої. Також всі охочі могли зробити стилізовані фото в спеціальній фотозоні.

День видався доволі похмурим, та це аж ніяк не вплинуло на настрій громади. Привітав місцевих жителів та гостей сільський голова Броніслав Броніславович Корицький. Програма святкування Дня села у Гатному була доволі цікавою і різноманітною. Гостей свята розважали своїми піснями та танцями творчі колективи такі як: хореографічний ансамбль «Чародії»; Чоловічий гурт «Козацькі забави»; Зразковий ансамбль спортивно – бального танцю «Ренесанс»; Вихованці місцевої школи та інші.

Всіх охочих запрошували скуштувати «Гатнянської каші» з салом та інших смаколиків. Для діток був безкоштовний батут, аніматори та трамвайчик, яким можна було безкоштовно кататися навколо парку.

Також на святі свої витвори представили сільські умільці: прикраси для дівчат ручної роботи, в’язані ляльки та мило ручної роботи у вигляді різноманітних фігурок.

 

Окрему вдячність Благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» висловлює компанії «Coca-Cola Ukraine» за надані напої, а також колективу будинку культури с. Віта-Поштова та відомому українському гурту «Васяян» за чудове виконання пісень.

 

Отож, залишається побажати громаді села й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

296
2019-05-29

Додати коментар