Останні новини

Новина

Випускне свято в с. Забір'я

31 травня 2019 року дитячий навчальний заклад «Казкова рибка» села Забір’я, Києво-Святошинського району, приймав багато гостей у святково вбраній залі на честь церемонії вручення премії випускників - 2019 .

 

В усіх дошкільних дитячих закладах Києва та Київської області минулого тижня пройшли випускні свята. Ці дні - святкові, веселі і сумні водночас. Випуск в дитячому садочку це особливий день для кожної дитини. В цей день закінчюється період безтурботного дитинства та починається наступний відповідальний етап майже дорослого життя.

 

Випускне свято завжди особливе. Скрізь можна було побачити безліч повітряних кульок, а найголовніше це звісно випускники, які парами урочисто ввійшли до святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у неймовірних бальних сукнях, хлопці, як справжні кавалери у краватках.

 

Вихователі побажали своїм вихованцям щасливої дороги. Під час свята, маленькі випускники показали присутнім свої таланти: розповідали вірші, співали пісень та танцювали. Свято розпочалося з вальсу у виконанні випускників. Також до діток завітав справжній пірат. Батьки цього дня зробили подарунок своїм діткам та всім гостям у вигляді зворушливого та ніжного танцю.

Також батьки випускників подякували вихователям за допомогу їхнім дітям кожного дня пізнавати навколишній світ.

 

На завершення випускного вечора завідуюча дитячим садком вручила майбутнім школярам медалі випускників 2019 року. Також діток привітали сільський голова та місцевий священник.

 

Благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» теж долучилась до святкування цього чудового дня. Представник фонду Михайло побажав діткам розквіту, завжди залишатися позитивними та веселими. І звісно волонтери благодійної організації «Фонд «СВАРОГ» не могли завітати до діточок на свято без подарунків. Тому всі випускники отримали книжки та солодощі.

 

Окрему вдячність Благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» висловлює інтернет магазину «Білая Рось» та кондитерській фабриці «Десна».

 

 

 

496
2019-06-03

Додати коментар